Magiczny Kraków, krakow.pl/

 1. Muzealna akademia dla seniorów
  W środę, 13 grudnia, o godz. 17, Muzeum Historyczne Miasta Krakowa zaprasza seniorów do Pałacu Krzysztofory na wykład „W kierunku nowoczesności”, z cyklu „Muzealna Akademia 67 +/-”. Wstęp wolny.
 2. Zmiany na Kazimierzu się przyjmują

  Uwaga! Komunikat zawiera materiały multimedialne. Zobacz je w portalu

  Jest zbyt wcześnie, aby oceniać jak sprawdza strefa ograniczonego ruchu na Kazimierzu. Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu otrzymuje zaproszenia i zaproszenia do rozmów – żadne jednak nie dotyczą likwidacji strefy. Pewne jest jedno – ruch na Kazimierzu jest mniejszy, a piesi są bezpieczniejsi. Zmiany wprowadzane są zaś zgodnie z przepisami.
 3. 20 radiowozów hybrydowych dla policji

  Uwaga! Komunikat zawiera materiały multimedialne. Zobacz je w portalu

  Miasto dofinansowało zakup 20 samochodów hybrydowych dla Komendy Miejskiej Policji w Krakowie (50 proc. ze środków miasta i 50 proc. przekazane przez Komendanta Głównego Policji).
 4. Wavelo tańsze na zimę
  Krakowskie Wavelo to pierwszy tego typu system rowerów miejskich w Polsce, który funkcjonuje przez cały rok. Aby zachęcić użytkowników do korzystania z jednośladów w sezonie zimowym, operator Wavelo – firma BikeU – przygotował specjalną promocję.
 5. Kto poprowadzi Miejskie Centrum Informacji Społecznej?
  Prezydent Miasta Krakowa ogłosił otwarty konkurs ofert dla organizacji pozarządowych na prowadzenie Miejskiego Centrum Informacji Społecznej, w latach 2018-2019 oferującego mieszkańcom kompleksową pomoc i wsparcie. Termin składania ofert upływa 2 stycznia 2018 r.
Środa, 13 Grudzień 2017
08:14:14
Kraków - pogoda dzisiaj i jutro:
(prognoza 7-dniowa po kliknięciu)