Magiczny Kraków, krakow.pl/

 1. Zapoznaj się z założeniami uchwały krajobrazowej
  Od 21 sierpnia do 29 września trwa wyłożenie do publicznego wglądu projektu uchwały krajobrazowej, czyli „Zasad i warunków sytuowania obiektów małej architektury, tablic reklamowych i urządzeń reklamowych oraz ogrodzeń dla Miasta Krakowa”.
 2. Krakowska krata oficjalnie w Szkockim Rejestrze Tartanów

  Uwaga! Komunikat zawiera materiały multimedialne. Zobacz je w portalu

  Krakowski tartan, wybrany przez mieszkańców Krakowa w czerwcowym głosowaniu, został oficjalnie zarejestrowany w Szkockim Rejestrze Tartanów. Krakowska krata jest obecnie tkana w Edynburgu w jednej z ostatnich tradycyjnych tkalni, a film z procesu produkcji będziemy mieli okazję zobaczyć 30 września w Krakowie w czasie Festiwalu Szkockiej Kraty na Małym Rynku. 1 października o godz. 13:30 na Rynku Głównym odbędzie się oficjalne przekazanie kuponu krakowskiego tartanu Prezydentowi Miasta Krakowa przez Lorda Provosta Edynburga.
 3. Inwestycja PKP: od soboty ul. Armii Krajowej będzie zamknięta
  Od soboty, 26 sierpnia, do niedzieli, 3 września, w związku z kolejnym etapem prac przy przebudowie linii kolejowej E-30, wyłączony będzie ruch pojazdów pod wiaduktami kolejowymi w ciągu ul. Armii Krajowej. Przypominamy, że od 16 sierpnia wyłączona z ruchu jest pętla autobusowa przy ul. Na Błonie.
 4. Weź udział w konkursie i wygraj miód z „Pasieki Kraków”

  Uwaga! Komunikat zawiera materiały multimedialne. Zobacz je w portalu

  Od kilku tygodni wytrwale pracują pszczoły, które mieszkają w pięciu miejskich minipasiekach. Efekty już są. Gęsty i pyszny miód. Może go zdobyć każdy. Wystarczy wziąć udział w konkursie „Pasieki Kraków”.
 5. Zaprezentują, jak prawidłowo zapinać pasy
  W piątek, 25 sierpnia od godz. 13.00 do 19.00 na stacji paliw Lotos przy al. Pokoju 91 odbędą się warsztaty, instruktaże i konkursy. Wszystko w ramach 4. edycji akcji „Mistrzowie w pasach”, która ma na celu edukowanie społeczeństwa w zakresie prawidłowego zapinania pasów bezpieczeństwa w pojazdach.
Poniedziałek, 21 Sierpień 2017
19:38:27
Kraków - pogoda dzisiaj i jutro:
(prognoza 7-dniowa po kliknięciu)