Magiczny Kraków, krakow.pl/

 1. Za nami zimowe Dzień Dobry ICE Kraków!

  Uwaga! Komunikat zawiera materiały multimedialne. Zobacz je w portalu

  15 grudnia odbyła się jedenasta odsłona Dzień Dobry ICE Kraków. Czy wiecie, że krakowskie szopkarstwo zostało wpisane na listę niematerialnego Dziedzictwa UNESCO? Dziś w ICE KRaków każdy mógł poczuć się jak prawdziwy szopkarz podczas warsztatów budowania szopki. A na finał... bajka-niespodzianka!
 2. Wigilia dla bezdomnych i ubogich już jutro na Rynku Głównym

  Uwaga! Komunikat zawiera materiały multimedialne. Zobacz je w portalu

  W niedzielę, 16 grudnia, o godz. 11.00 na Rynku Głównym, osoby bezdomne i ubogie spotkają się przy największym w Polsce wigilijnym stole. Potrzebujący otrzymają ciepłe posiłki, paczki świąteczne oraz możliwość skorzystania z pomocy medycznej w specjalnie przygotowanym szpitalu polowym. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął prezydent Krakowa Jacek Majchrowski.
 3. Puchar Wieczystego: kto wytańczy podium?
  Ponad 700 par z całego kraju przyjechało do Krakowa na 45. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana Wieczystego. Zawody, które rozpoczęły się wczoraj, a potrwają do niedzieli, 16 grudnia, odbywają się w dwóch miejscach: w Hali TS Wisła oraz – po raz pierwszy – w Kärcher Hali Cracovia Centrum Sportu Niepełnosprawnych. W tej edycji czeka nas jeszcze jedna nowość – do programu turnieju wracają tańce narodowe.
 4. Betlejemskie Światełko Pokoju dotrze do Krakowa
  Betlejemskie Światło Pokoju po raz kolejny zawita do Krakowa. Jutro, 16 grudnia, harcerze z Chorągwi Krakowskiej Związku Harcerstwa Polskiego podzielą się nim z mieszkańcami naszego miasta. „Światło, które łączy” to hasło przyświecające tegorocznej sztafecie Betlejemskiego Światła Pokoju. Po raz dwudziesty ósmy harcerze i harcerki będą strażnikami światła, które jest symbolem nadziei i pokoju między narodami.
 5. Kulturalny rozkład jazdy na weekend
  A może by tak sobie lub komuś sprawić prezent przed świętami i wybrać się na dobry koncert lub film? Proponujemy kilka takich opcji, m.in. koncert zespołu Muchy w Zet Pe te czy Andrzeja Piasecznego w Auditorium Maximum. Wciąż trwa teatralny festiwal Boska Komedia, sprawdźcie, co można zobaczyć na jego finiszu! Do końca zmierza też czas kina Ars pod adresem na ul. św. Tomasza. Dlatego warto wziąć udział w ich tradycyjnej akcji Sztuka za Ósemkę. A to nie koniec propozycji, jakie mamy dziś dla Was. Sprawdźcie je poniżej, w naszym rozkładzie jazdy na weekend!
Niedziela, 16 Grudzień 2018
03:05:12
Kraków - pogoda dzisiaj i jutro:
(prognoza 7-dniowa po kliknięciu)