Magiczny Kraków, krakow.pl/

 1. Chcesz zgłosić interwencję w urzędzie miasta – zadzwoń, napisz!

  Uwaga! Komunikat zawiera materiały multimedialne. Zobacz je w portalu

  Od wtorku, 19 lutego, działa specjalny telefon interwencyjny. Interwencje i problemy krakowianie mogą zgłaszać przez telefon, mailowo oraz tradycyjnie, wysyłając pismo pocztą.
 2. Miasto szuka lokali na żłobki
  W tym roku na mapie Krakowa pojawią się kolejne placówki świadczące opiekę nad dziećmi do lat trzech. Miasto chce kupić nieruchomości, by uruchomić w nich żłobki.
 3. Już 3 marca zapraszamy na Krakowskie Zapusty
  W niedzielę, 3 marca zapraszamy na najsmaczniejsze spotkanie w Krakowie. W Starej Zajezdni by DeSilva przy ul. Świętego Wawrzyńca odbędą się Krakowskie Zapusty. Na zainteresowanych czekają: pączki, chrusty, kawa i wiele innych pyszności, a także atrakcje kulinarne, pokazy, warsztaty oraz degustacje. Każdy znajdzie coś dla siebie.
 4. Kto wyremontuje dwór w Wadowie?
  Zarząd Zieleni Miejskiej zaprasza do dialogu technicznego na potrzeby przygotowania postępowania w sprawie wyboru partnera prywatnego do realizacji kompleksowej modernizacji oraz utrzymania obiektu dworu w Wadowie.
 5. Kto poprowadzi nowe Kluby Rodziców? - konkurs ofert
  Prezydent Miasta Krakowa ogłasza otwarty konkurs ofert oraz nabór na członków komisji konkursowej na realizację w formie wsparcia zadania publicznego w zakresie działalności na rzecz rodziny, macierzyństwa, rodzicielstwa, upowszechniania i ochrony praw dziecka pn. "Kluby Rodziców z dziećmi do lat 3". Termin składania ofert upływa 19 marca 2019 roku o godz. 15.00.
Wtorek, 19 Luty 2019
22:45:39
Kraków - pogoda dzisiaj i jutro:
(prognoza 7-dniowa po kliknięciu)