Magiczny Kraków, krakow.pl/

 1. Zatraćmy się w zieleni w krakowskich parkach

  Uwaga! Komunikat zawiera materiały multimedialne. Zobacz je w portalu

  Wszyscy mieszkańcy Krakowa i turyści, tradycyjnie już mają okazję spędzenia lata na łonie krakowskiej przyrody. Okazją ku temu są wszystkie akcje organizowane w ramach projektu „Zatrać się w zieleni”.
 2. Zamknięcie przejścia podziemnego przy Jubilacie
  Od poniedziałku, 25 czerwca, do niedzieli, 8 lipca, zamknięte będzie dla ruchu pieszych remontowane przejście podziemne przy domu handlowym Jubilat. Jak informuje Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu, o czasowym zamknięciu przejścia zdecydowały względy bezpieczeństwa.
 3. Za nami feta na ul. Dietla

  Uwaga! Komunikat zawiera materiały multimedialne. Zobacz je w portalu

  Otwarcie przez zamknięcie, czyli wielka feta na ulicy Dietla. Wydarzenie odbyło się w niedzielę, 24 czerwca. W tym czasie na odcinku między ul. Krakowską i św. Sebastiana część ulicy po stronie Kazimierza została wyłączona dla ruchu samochodowego i oddana mieszkańcom.
 4. Informacja dotycząca inwestycji na os. Teatralnym 19
  Urzędnicy Magistratu podważają wpisy w dzienniku budowy przy os. Teatralnym 19 w Nowej Hucie – zdaniem urzędników wykonane prace nie spełniają wymogów czynności budowlanych, które można nazwać kontynuacją budowy. W Urzędzie wszczęto już w tej sprawie postępowanie, które może doprowadzić do stwierdzenia nieważności dalszej budowy.
 5. Wianki – Święto Muzyki za nami!

  Uwaga! Komunikat zawiera materiały multimedialne. Zobacz je w portalu

  W sobotę, 23 czerwca cały Kraków śpiewał, nucił i tańczył. 97 wykonawców, 11 scen i pokaz pirotechniczny zmotywowały do zabawy miłośników najlepszej polskiej muzyki, którzy bawili się jeszcze na Unsound Silent Disco i w krakowskich klubach biorących udział w akcji Noc Klubowa.
Poniedziałek, 25 Czerwiec 2018
04:04:48
Kraków - pogoda dzisiaj i jutro:
(prognoza 7-dniowa po kliknięciu)