Magiczny Kraków, krakow.pl/

 1. Dożynki miejskie odbędą się w Podgórzu!
  Prezentacja grup dożynkowych i konkurs na najpiękniejszy wieniec z kłosów, ziół, kwiatów, a nawet owoców i warzyw, uformowany często na kształt warkocza lub na planie koła, uświetnią sierpniowe święto plonów. Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski oraz przewodniczący Rady i Zarządu Dzielnicy XIII Jacek Bednarz zapraszają na dożynki miejskie. W tym roku spotkamy się w Podgórzu – przy ulicy Dobry Początek (osiedle Przewóz, między ul. Wrobela a ul. Łutnia) w niedzielę, 26 sierpnia.
 2. Wrześniowe Dzień Dobry ICE Kraków
  Kolejna odsłona Dzień Dobry ICE Kraków już w sobotę, 1 września od godz. 10.00 w Centrum Kongresowym ICE Kraków! Jak zawsze poza stałymi punktami programu i tym razem przygotowaliśmy coś nowego: miłośników podróżowania wraz z Wioskami Światów zabierzemy w podróż dookoła świata, natomiast sympatycy muzyki będą mogli skorzystać z instruktażowej lekcji gry na skrzypcach, wiolonczeli lub fortepianie.
 3. II etap prac na al. Pokoju. Kolejne zmiany w komunikacji tramwajowej
  W piątek, 24 sierpnia, rozpocznie się drugi etap prac serwisowych na torowisku tramwajowym na alei Pokoju. Aż do niedzieli, 2 września, wyłączony będzie ruch tramwajowy na odcinku od pętli na Dąbiu do ronda Czyżyńskiego.
 4. Niemal 25 tys. kart w rękach krakowian!
  30 punktów przyjmowania papierowych wniosków we wszystkich dzielnicach miasta. Mobilny punkt – specjalnie oznaczony kamper w najbardziej uczęszczanych miejscach Krakowa. Kolejni partnerzy oferujący zniżki w ramach programu. Ponad 80 tysięcy złożonych wniosków. Program Karta Krakowska cieszy się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców.
 5. Na upalny poniedziałek najlepsze kurtyny wodne
  Dziś od godz. 10.00 w pięciu miejscach w Krakowie Wodociągi Miasta Krakowa rozstawiły kurtyny wodne.
Poniedziałek, 20 Sierpień 2018
14:47:43
Kraków - pogoda dzisiaj i jutro:
(prognoza 7-dniowa po kliknięciu)