Magiczny Kraków, krakow.pl/

 1. Wielkanoc w komunikacji miejskiej
  Z uwagi na zbliżający się okres świąteczny warto zapoznać się ze zmianami w organizacji Komunikacji Miejskiej w Krakowie, przygotowanymi przez Zarząd Transportu Publicznego. Będą one obowiązywać do 23 kwietnia.
 2. Wielkanocny rozkład jazdy - sprawdź, co dzieje się w Krakowie!
  Wielkanoc to nie tylko dobry czas na spędzenie miłych chwil z rodziną przy stole. To również dobry czas, by zabrać rodzinę na jakieś ciekawe kulturalne wydarzenie! Mamy dla Was kilka propozycji na te zbliżające się świąteczne dni - sprawdźcie, co dzieje się w Krakowie w Wielkanoc!
 3. Święcenie pokarmów przed Bazyliką Mariacką

  Uwaga! Komunikat zawiera materiały multimedialne. Zobacz je w portalu

  W Wielką Sobotę przed Bazyliką Mariacką abp Marek Jędraszewski poświęcił wielkanocne pokarmy. Podczas uroczystości prezydent Krakowa Jacek Majchrowski złożył życzenia krakowianom i turystom wypoczywającym w Krakowie w czasie świąt.
 4. Parking P+R Mały Płaszów już działa!

  Uwaga! Komunikat zawiera materiały multimedialne. Zobacz je w portalu

  Zakończona i odebrana została budowa parkingu P+R Mały Płaszów. 18 kwietnia kolejny w Krakowie parking w systemie „Parkuj i Jedź” został udostępniony użytkownikom. Jest zlokalizowany na wysokości pętli tramwajowo-autobusowej Mały Płaszów.
 5. Tradycyjne Święto Rękawki na Kopcu Krakusa

  Uwaga! Komunikat zawiera materiały multimedialne. Zobacz je w portalu

  Około 300 wojów i białek, starcie dwóch wielkich armii, osada słowiańska i jarmark historyczny, czyli barwna i pełna przygód podróż w czasie do wieków średnich. Zapraszamy we wtorek, 23 kwietnia w godz. 11.30-18.00 na Tradycyjne Święto Rękawki na Kopcu Krakusa. Podczas tegorocznych obchodów, organizowanych pod hasłem „Zdrowia, szczęścia. Niech się darzy…” uczestnicy będą mogli zobaczyć nie tylko rekonstrukcje wydarzeń i zwyczajów sprzed setek lat, ale również poznać tajniki wczesnośredniowiecznej medycyny i nauk magicznych. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
Poniedziałek, 22 Kwiecień 2019
02:54:35
Kraków - pogoda dzisiaj i jutro:
(prognoza 7-dniowa po kliknięciu)