Magiczny Kraków, krakow.pl/

 1. Zmarł Zbigniew Wodecki
  W wieku 67 lat w Warszawie zmarł Zbigniew Wodecki, instrumentalista, kompozytor, aranżer. Mówił o sobie, że jest „śpiewającym muzykiem”. Od 11 maja artysta był w stanie śpiączki po doznanym rozległym udarze mózgu.
 2. Gmina wygrała 1 milion zł za ZIO
  Sąd Apelacyjny w Warszawie zasądził na rzecz Gminy od Skarbu Państwa kwotę 963.457 zł z odsetkami oraz kosztami postępowania. Kwota ta stanowi część II transzy dotacji, którą Gmina miała otrzymać od Ministerstwa Sportu i Turystyki na organizację Zimowych Igrzysk Olimpijskich Kraków 2022.
 3. Targi Pracy i Przedsiębiorczości w TAURON Arenie Kraków

  Uwaga! Komunikat zawiera materiały multimedialne. Zobacz je w portalu

  „Majówka z pracą” to temat przewodni Targów Pracy i Przedsiębiorczości, które dzisiaj w godz. 10:00-14:00 odbywały się w TAURON Arenie Kraków. Organizatorem wydarzenia jest Grodzki Urząd Pracy w Krakowie. Udział w targach był bezpłatny.
 4. Copernicus Festival wystartował: będą emocje!
  Czwarta edycja Copernicus Festival poświęcona jest emocjom – od 23 do 28 maja krakowska publiczność wraz z festiwalowymi gośćmi, wśród których znaleźli się światowej sławy naukowcy, będzie przyglądać się emocjom z różnych perspektyw: filozoficznych, neurobiologicznych i psychologicznych, a także zastanawiać, jaki wpływ wywierają one na kulturę, sztukę, życie społeczne i naukę. Ten temat spajał będzie wszystkie wykłady, spotkania, dyskusje i koncerty.
 5. Lato z muzyką klasyczną – Theatrum Musicum 2017
  4 czerwca rozpocznie się letni festiwal Theatrum Musicum, będący jedną z największych scen muzyki klasycznej w Europie. Przez trzy miesiące, od czerwca do sierpnia, wielbiciele muzyki będą mogli ją smakować podczas licznych koncertów granych w nietypowych miejscach. Wspólny projekt krakowskich instytucji muzycznych odbywa się pod auspicjami Miasta Krakowa i Województwa Małopolskiego. Biorą w nim udział m.in. Sinfonietta Cracovia, Opera Krakowska, Capella Cracoviensis i Filharmonia Krakowska.
Wtorek, 23 Maj 2017
22:33:03
Kraków - pogoda dzisiaj i jutro:
(prognoza 7-dniowa po kliknięciu)